boutiquebar Biancoro

8efbc8902ada926880b29f6fe6a721d8Серед наших ресторанів boutiquebar Biancoro, мабуть, найбільш космополітичний. Це не лише зручне місце для обіду або вечері, келиха просекко або шампанського, зустрічі з діловими партнерами або друзями за чашечкою бездоганного еспрессо. Це і територія традиційного італійського aperitivo, явища не стільки алкогольного, скільки соціального, можливості «перегорнути сторінку дня» і налаштуватись на вечерю, не турбуючись читанням меню, – бо що може бути легше і простіше келиха вина під акомпанемент симпатичних легких закусок stuzzichini?..

А зараз про головне: в Biancoro дуже добре готують коктейлі. Ні, не так… Без коктейлів не було б Biancoro. Було б щось інше, але не Biancoro. Більш того, коктейлі в Biancoro – це не просто гарно приготовані коктейлі, це коктейлі (і класичні, й авторські) від неперевершеної баристи – Ірини Машихіної. Це її пристрасть. І її харизма. Якщо ви любите коктейлі – вам до Машихіної, терміново!Якщо ви думаєте, що коктейлі – це суміші, які сервірують у нічних клубах, – вам також до Машихіної, - і ви почнете думати інакше. Саме з ініціативи Машихіної і Biancoro Київ відвідали Maestro Сальваторе Калабрезе (Salvatore Calabrese), King Cocktail Дейл ДеГрофф (Dale DeGroff), Саймон Форд (Simon Ford) і Тоні Абу-Ганім (Tony Abou-Ganim). І не лише відвідали, але й майстер-класи провели, і власноруч коктейлі гостям Biancoro готували, в тому числі й свої легендарні.

P.S. Ще дещо про традиції в Biancoro: в 2010 році ми провели перші три sparkling фестивалі. З того часу кожне літо – це новий фестивальний сезон ігристих вин, а отже, чудова можливість для наших гостей познайомитись з цікавими, красивими ігристими by glass. За останні сім років нашими учасниками стали винні доми Taittinger, Billecart Salmon, Ferrari, Ca’del Bosco, Henriot, Bellavista, Nino Franco, Juvé y Camps. І ми в очікуванні нового теплого сезону, щоб продовжити цей список.


Київ, Mandarin Plaza, 3-й поверх (вул. Басейна, 4)
тел.: 044 498 34 68
час работи: 10.00 - 1.00
aperitivo time: 18.00 - 19.00
наш канал на YouTube


Copyright ©2014. Ресторани Сергія Гусовського. Всі права захищені. Контакти